Nasi dostawcy

 

  

innotool_120

 - producent najwyższej jakości narzędzi frezarskich oraz wiertarskich na wymienne płytki wieloostrzowe. Szeroki wybór narzędzi, unikatowe rozwiązania  i szybki czas realizacji są domeną firmy INNOTOOL. W ofercie również narzędzia specjalne na  płytki wymienne.

 

stellram-1_778

  - dostawca kompleksowej oferty narzędzi do obróbki skrawaniem. W ofercie firmy Stellram znajdują się narzędzia tokarskie, frezarskie, do wykonywania gwintów, rowków oraz do przecinania na wymienne płytki wieloostrzowe.  

 

ufp_-_logo_542

- jeden z największych włoskich producentów narzędzi specjalnych. W gamie produktów UFP znajdują się narzędzia z monolitu węglika, ze stali HSS, HSSE, HSS-PM oraz narzędzia lutowane.

 

acme_54 - producent wierteł na płytki wymienne oraz narzędzi do frezowania gwintów. Możliwość wiercenia otworów od fi 9.5mm do fi 142.75mm i długości do 32XD. W ofercie również wiertła stopniowe na płytki wymienne wykonywane wg. indywidualnych ustaleń.

                                                                                                                

 

heimatec_140

 - firma Heimatec posiada w swojej ofercie tokarskie oprawy narzędziowe stałe i  napędzane do większości maszyn produkowanych na świecie. Istnieje również możliwość dostarczania rozwiązań specjalnych, dostosowanych do potrzeb klienta.

 

kintek_108      - producent szerokiej gamy opraw narzędziowych oraz noży tokarskich. W ofercie znajdują się oprawy zarówno tokarskie jak i frezarskie wykonane w bardzo wielu wariantach.

 

pinzbohr_140

  - dostawca modułowego systemu wytaczarskiego. Zastosowane rozwiązania oraz sztywność systemu plasują go w czołówce systemów wytaczarskich dostępnych na naszym rynku. 

 

uop_114  - producent najwyższej jakości frezów, wierteł, rozwiertaków i narzędzi   specjalnych z monolitu węglika, oraz stali HSSE i HSS-PM. 

 

vergnano_111  - firma Vergnano jest czołowym europejskim producentem gwintowników. W ofercie firmy znajduje się bardzo szeroki wybór gwintowników wykonanych ze stali HSS, HSSE oraz HSS-PM.

 

  

gi.ma._689    - producent szczęk tokarskich twardych i miękkich do uchwytów tokarskich różnych producentów. Możliwość wykonywania szczęk specjalnych.

 

zcc_68

      - firma ZCC jest producentem kompleksowej oferty narzędzi do obróbki skrawaniem. W ofercie znajdują się narzędzia tokarskie, frezarskie, do wykonywania gwintów, rowków oraz do przecinania na wymienne płytki wieloostrzowe. ZCC jest również producentem szerokiej gamy narzędzi z monolitu węglika.

 

mariopinto_145

  - firma z grupy AUTOBLOK, producent uchwytów tokarskich. W ofercie są zarówno uchwyty manualne, jak i uchwyty hydraulicze, na tuleje rozprężne  i rozwiązania specjalne.

 

frb_54

     - producent najwyższej jakości kłów tokarskich oraz szlifierskich. W ofercie szeroka gama kłów stałych, obrotowych i zabierakowych, a także rozwiązania specjalne wykonywane na potrzeby kilenta. 

 

fiudi_65

   - firma produkująca narzędzia frezarskie oraz tokarskie z ostrzami diamentowymi (PCD) oraz borazonowymi (CBN).

 

vebro_70

 

         

       -  dostawca przeciągaczy wykonywanych pod potrzeby klienta.

 

 

 

M.A FORD      - Światowy lider w produkcji narzędzi monolitycznych. W ofercie frezy, wiertła, rozwiertaki, pogłebiacze, frezy pilnikowe. Ponadto narzędzia specjalne oraz usług regeneracji i pokrywania.